Aby usprawnić działanie strony, serwis wykorzystuje pliki cookies, zapisywane na urządzeniu użytkownika. Pliki te można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.

Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej

WOK na Facebook
WOK Logo

Wiejski Ośrodek Kultury

w Ochotnicy Górnej

Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej

HEJO to grupa małolatów prowadzona przez profesjonalnych muzyków i wykonawców scenicznych, starająca się w niedalekiej przyszłości odnieść sukces na polskiej scenie rozrywkowej.

Grupa powstała z inicjatywy p. Michała Buska (jednego z prowadzących) na początku 2017r. Z przyjemnością dalej rekrutujemy nowych członków teatru - uzdolnionych muzycznie i wokalnie, którzy będą chcieli wspomóc HEJO swoją osobowością i talentem. Motto zespołu, które jest jednocześnie ćwiczeniem wstępnym na każdej próbie to:

" Jeśli nie jesteś pewien czego chcesz
w samego siebie wciąż nie wierzysz
to do teatru HEJO musisz przyjść
z nami - na luzie życie przeżyć ".

Pracą i wytrwałością młodzi aktorzy budują moc artystyczną swojego teatru. Ćwiczą opanowanie tremy, dykcję, techniki sceniczne, pozbywanie się strachu przed lekcjami, kształcą słuch, rozwijają swoje umiejętności artystyczne, komponują własne piosenki oraz wspólnie tworzą autorskie scenki, etiudy teatralne i formy musical'owe pod czujnym okiem swoich instruktorów.

Prezentujemy zdjęcia z zajęć oraz planu naszego spektaklu pt. "Lilka, złaź z tej drabiny!", którego premiera odbyła się ku uciesze wszystkich mamuś 26.05.2018 na Dzień Matki.

Rozkład zajęć można znaleźć TUTAJ

Kontakt z prowadzącym pod numerem: 514 977 710

 

Zapraszamy do naszej galerii na facebook'u

Informacje Kulturalne